Atgriešana + Maiņa

PRECES ATGRIEŠANA / IZMĒRA MAIŅA

Pircējam ir tiesības no pasūtītās preces atteikties 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas.

Ja vēlaties preci atgriezt vai samainīt uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@tilicouture.com vai +371 28686715, norādot savu pasūtījuma numuru un iemeslu kādēļ vēlaties preci atgriezt.

Svarīgi, lai precei ir saglabāts ārējais izskats, tās oriģinālais iesaiņojums un nav noņemta cenu zīmīte, gadījumā, ja precei ir noņemta cenu zīmīte mums ir pamats uzskatīt, ka tā ir bijusi lietota. Prece nedrīkst būt valkāta un bojāta. Jums ir jāpievieno rēķina kopija, kas tika pievienota jūsu pasūtījumam. Atgriešanas izmaksas sedz klients.

Mēs nepieņemsim atgrieztos izstrādājumus kas tiek nosūtīti atpakaļ bez pievienotās etiķetes, kas atšķiras no to sākotnējā stāvokļa, ir nolietoti vai bojāti.

Ja vēlaties atgriezt / nomainīt preci, jums jāsedz atgriešanas izmaksas un jānosūta preces uz:

TILI STUDIJA
Rīgas iela 12
Cēsis, LV-4101
Latvija

Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu, iemaksātā summa par preci tiek atgriezta uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 30 dienu laikā no dienas, kad prece tiek saņemta TILI studijā.

 

Preces garantijas remontam bez maksas ir iespējams nodot tikai klātienē, TILI studijā, Rīgas ielā 12, Cēsīs. Gadījumā, ja nav iespēja tikties klātienē, sūtīšanas izmaksas sedz klients.