Par

Apmaldījusies spāre reiz uzlaidās man uz plaukstas. Es aizturēju elpu, lai varētu ilgāk vērot, kā vizuļo tās zīda spārni un cilājas kristāla adatas vēderiņš. Vai tādu var noķert un turēt gūstā? Mēs patiesībā esam tik līdzīgas – krāsainas, spožas, nenotveramas un mainīgas. Viņa – gaisā, bet es – uz zemes. Kaut varētu visu šo bezizmēra skaistumu paturēt un izdalīt citiem, lai viņi arī spēj ieraudzīt un just to pašu, ko es!

Vai zini kāds izskatās prieks?
Priekam ir dažādas sejas un prieks ir krāsains. Dažreiz tas ir caurspīdīgs, dažreiz paslēpies zālē, peļķēs vai saules zaķos. Dažkārt prieks atnāk negaidot. Izrādās, ka tas iecepts zemeņu kūkās vai iesaldēts meža ogu saldējumā. Prieku var arī uzģērbt mugurā, nēsāt, kad un kur vien tīk. To var arī padot tālāk vai paglabāt uz vēlāku laiku, lai tiem, kas nāk pēc manis, arī tiek viss pasaules skaistums!

Izceļ personību
TILI izceļ ikvienas meitenes personību. Viņa ir īpaša. Neatkārtojama. Lai kurp viņa dotos – ar tēti pusdienās, vai ar mammu iepirkties, ar omi un opi parkā baložus barot, vai ar brāli lēkāt pa peļķēm, TILI apģērbā viņa vienmēr izskatās neatvairāmi! Jā, un dažkārt viņa ar TILI kleitu mugurā liekas uz auss, lai sapņotu visskaistākos sapņus.    

INESE OSĪTE

radošā direktore / meitas Loreta Enija un Pērle

Manas mammas drēbju skapis. Uz pakaramā dzeltena, mazliet caurspīdīga kleita saules griezumā. Pāri tai pusvilnas mētelis kakao krāsā, skujiņas rakstā un kažokādas apkakle. Augstpapēžu kurpes. Mantojumā saņemtas vecvecmammas darinātas mežģīnes. Bērnībā apgūti smalkākie rokdarbi, kas tagad ir kā pārmantotas zināšanas un prasme. Šis viss pirms 18 gadiem iedvesmoja iegūt izglītību dizainā. Raisījis interesi par modi, interjeru, krāsām, faktūrām un formām. Īstums cilvēkos un viņu stāstos. Fotogrāfijās un emocijās.  

TILI IR PATIESS TURPINĀJUMS MANAI IZPRATNEI UN SAJŪTAI PAR SKAISTUMU. TILI TAS IR STĀSTS, KO PĀRMANTOT. IELOKIET KASTĒ, KAD VAIRS NEDER UN NODODIET NĀKAMAI PAAUDZEI!